Покрівельні роботи

У процесі будівництва приватних будинків, котеджів, дач, комерційних і багатоповерхових житлових будівель покрівельні роботи є одним з найважливіших етапів. Це досить трудомісткий процес, проводити який необхідно з урахуванням усіх аспектів. Покрівля будинку забезпечує захист внутрішніх і зовнішніх конструкцій від широкого спектра негативних природних чинників: дощу, снігу, граду, сильного вітру, перепадів температур і так далі.

Компанія "Вікна-Траст" готова надати повноцінний комплекс покрівельних робіт на вигідних умовах. Маючи в розпорядженні кваліфікованих співробітників, ми гарантуємо, що усі роботи будуть виконані якісно, з дотриманням усіх норм і в оптимальні терміни.

Етапи покрівельних робіт

Процес покрівлі можна розділити на декілька етапів. Спочатку необхідно визначити параметри даху. Для цього робляться спеціальні виміри. Виходячи з них, можна визначити вартість матеріалів і робіт по покрівлі. На цьому етапі визначається міра складності роботи, загальний об'єм необхідних матеріалів.

Після цього, необхідно визначитися з самим матеріалом. На даний момент можна вибрати з широкого спектра матеріалів. Від вибору різновиду матеріалу безпосередньо залежить остаточна вартість покрівельних робіт. Тому при виборі рекомендується консультуватися з фахівцями, щоб прийняти оптимальне рішення.

Безпосередній процес будівництва поділяється на три етапи.

 1. Установка кроквяної системи.

 2. Прокладення ізоляційних матеріалів.

 3. Установка покрівлі.

Кроквяна система є найважливішим елементом даху. Тому перед її монтажем проводяться детальні розрахунки. Окрім конфігурації даху і вимог замовника, необхідно також врахувати й метеорологічні умови, які характерні для даного регіону. Враховуючи ці параметри, мінімізується ризик різноманітних аварій на даху в наслідок екстремальних умов.

Грамотне утеплення покрівлі дозволяє не турбуватися про можливі протікання даху і подібні неприємності. При виборі ізоляційного матеріалу також береться в розрахунок специфіка місцевості.

Наша компанія допоможе Вам вибрати відповідний матеріал. Ви можете бути упевнені - усі розрахунки будуть зроблені точно, а монтаж буде виконаний згідно з усіма нормами та стандартами.

Різновиди покрівлі

Велика різноманітність матеріалів для покрівлі дозволяє підібрати оптимальний варіант, виходячи зі свого бюджету і вимогам до якості. Покриття даху покрівлею можливо наступними матеріалами:

 • Металочерепиця - це оцинковані сталеві листи з двостороннім полімерним покриттям, що мають рельєфний малюнок класичної черепиці. Один з найбільш популярних матеріалів для покрівлі. Має приємний зовнішній вигляд і хороші експлуатаційні характеристики. Також, є досить бюджетним варіантом.

 • Бітумна черепиця - цей матеріал відрізняється гнучкістю. Завдяки цьому, він широко застосовується на дахах зі складною конфігурацією. Має гарну тепло- і звукоізоляцію. Проте, бітумна черепиця має слабку стійкість до зовнішнього впливу, що позначається на терміні експлуатації.

 • Полімер-пісочна черепиця - цей різновид матеріалу є досить цікавим рішенням. При невеликій вартості, така покрівля має набір усіх необхідних характеристик. Також вона відрізняється своєю довговічністю.

 • Натуральна черепиця - традиційний покрівельний матеріал, є найбільш практичним і довговічним. Має найкращі фізичні та естетичні властивості, а термін служби досягає 100 років.

 • Листові матеріали - дуже прості в монтажі, проте не можуть використовуватися при реалізації проєктів складної конфігурації.

 • Ондулін - використовується при монтажі дахів господарських і технічних об'єктів, має полімерне покриття і целюлозно-бітумну основу.

 • Азбестоцементний шифер - класичний недорогий покрівельний матеріал, проте він досить важкий, може мати плоску або хвилясту структуру.

 • Профнастил - це бюджетний металевий варіант, виконаний у вигляді досить тонких гофрованих металевих листів. Відрізняється високою надійністю, але і високою мірою шумності.