Захисні сітки на вікна, двері, балкони

Москітні сітки на вікна та двері: на сторожі вашого спокою.

З приходом теплих весняних днів ми з радістю відкриваємо навстіж вікна своїх квартир, впускаючи в приміщення свіже повітря, запах зелені, сонячне світло. Так чи інакше, разом з бажаними гостями в наш будинок часто потрапляють і непрохані у вигляді настирливої ​​мошкари, комах, а також пилу, тополиного пуху та ін. На щастя, вирішення цієї проблеми можливе!

Компанія «Вікна-Траст» пропонує клієнтам надійні, безпечні, високоякісні москітні сітки на балконні та вхідні двері найрізноманітніших конфігурацій, видів і кольорів.

Функціональні, естетично привабливі, наші вироби (в тому числі, нестандартні москітні сітки) виготовляються точно за індивідуальним розміром рами і відрізняються:

  • відмінною міцністю;

  • високою стійкістю до впливу атмосферних явищ;

  • зручністю в експлуатації, обслуговуванні;

  • тривалим терміном служби.

У нашому асортименті представлені найрізноманітніші конструкції сітчастих захисних віконних і дверних виробів, а саме:

Розсувні москітні сітки

Їх основні переваги: ​​економія корисної площі; використання в найскладніших по конфігурації та габаритам отворах, чудова адаптація до будь-яких (дерев'яних, пластикових, алюмінієвих) систем.

Ролетні москітні сітки

Вважаються найбільш функціональним варіантом з усіх наявних. Згорнуті в рулон сітки, розташовані всередині алюмінієвого короба, з легкістю розгортаються при необхідності.

Сітки плісе на вікна та двері

Оригінальні, надзвичайно привабливі зовні, вони представляють собою гармошку з певним кроком складки що, як правило, становить 10 міліметрів.

Розпашні вироби

Легкі конструкції у вигляді каркаса з посиленого алюмінієвого профілю з натягнутим комірчастим полотном встановлюються на навісних завісах. Нагадуючи друге вікно, найчастіше використовуються на балконних дверях.

Враховуючи побажання клієнтів, нами здійснюється фарбування та декорування москітних сіток для того, щоб вони ідеально гармоніювали з наявними дизайном приміщення, а також були невидимі у віконних отворах. У разі відсутності у клієнта особливих побажань, колір короба підбирається під раму. В наявності є понад 400 видів кольорів і фактур.

Обираючи компанію «Вікна-Траст» в якості виробника/установника москітних сіток, ви свідомо віддаєте перевагу гарантованій якості, доступності, комфорту!