Сітки антикішка

Антикішка на вікна та двері. Безпека для Вашого улюбленця.

Як висловився англійський письменник Даніель Дефо: «у кого є кішка, той може не боятися самотності!» і був дійсно правий. Ці мініатюрні леви вражають своєю грацією, незалежністю і ласкою, заслуживши їх любов, людина має справжнього друга. Але якщо ви живете вище, ніж другий поверх, то віконні пейзажі, якими так часто милуються кішки, являють собою велику загрозу. Стрибнувши за пташкою, загравшись на підвіконні, ваш пухнастий друг може випасти з вікна. Наша компанія пропонує відмінне рішення такої проблеми.

Захисна сітка антикішка багато в чому нагадує традиційну москітну сітку. Вона також встановлюється у віконний отвір, закріплюється на рамі кронштейнами і являє собою коміркове полотно. На металевий профіль (рамку) натягується спеціальна сітка. Це може бути або повністю металеве полотно, або кольчуга, армована металевими нитками. Розмір комірок в першому варіанті 50 мм на 50 мм, у другому ж - 1 мм на 1 мм.

За рахунок такого розміру і матеріалу, антикішка однозначно збереже вашого вихованця цілим і неушкодженим. Полотно стійко протистоїть гострим кігтикам і не розірветься під напором лап. Це забезпечується за рахунок і фортеці самої нитки, і щільного її переплетіння. Сильний натяг полотна і надійне кріплення профілю дозволяють витримувати тиск в кілька кілограмів. І навіть якщо кіт накинувся на неї всією вагою, сітка залишиться нерухомою.

Наша компанія пропонує даний товар будь-якого розміру і форми, також надається антикішка на вікна та двері. Вирішивши захистити свого улюбленця і звернувшись до нас, ми надішлемо фахівця, щоб він точно зняв заміри. Виготовлення сітки, навіть великого розміру і нестандартної форми відбувається швидко. Доставку та монтаж також здійснить наш фахівець. Крім того, ми надаємо можливість пересилки товару в будь-яку точку України.

Звертаємо Вашу увагу, що запропонований нами захист для тварин послужить ще і перешкодою для більшості комах. Якщо вибирати варіант з дрібними комірками, то будинок буде чудово захищений від мух і комарів. Тому часто говорять москітна сітка антикішка. Також важливо відзначити, що зовнішній вигляд такої сітки має незначні відмінності від звичайної, додаткові імпости (горизонтальні планки по центру сітки) не привертають особливої уваги. Що стосується світлової пропускної здатності, то антикішка лише трохи поступається прототипу.

Наша компанія не здатна привчити вашого кота до горщика або навчити його приносити капці, але ми однозначно можемо вберегти його від падіння з високого поверху.

Антикішка на вікна - це сучасний, доступний, естетичний засіб захисту і ваш кіт його гідний!