Капітальний ремонт

Капітальний ремонт від компанії "Вікна-Траст" є комплексом заходів, пов'язаних з ремонтними, оздоблювальними роботами, в ході яких робиться установка або заміна окремих конструктивних елементів, а також інженерних систем і устаткування на нові. Наша компанія займається усіма організаційними моментами, у тому числі розробкою дизайн-проекту.

Капітальний ремонт має комплексний характер, оскільки має на увазі численні етапи роботи - від демонтажу вже наявного оздоблення і устаткування до установки нових інженерно-технічних систем (сантехніки, проводки, каналізації, водопроводу), споруди або реконструкції конструктивних елементів і чистової обробки.

Завдяки наявності дизайн-проекту з урахуванням усіх особливостей приміщення, а також Ваших побажань наші фахівці детально і наочно продемонструють як виглядатиме об'єкт після завершення проведених робіт.

Загальні правила при плануванні етапів капітального ремонту в квартирі:

  1. У першу чергу проводяться "чорнові" роботи. Це гарантує, що нові оздоблювальні матеріали не ушкодяться і не забрудняться.

  2. Фінальне "чистове" оздоблення виконують в останню чергу.

  3. Роботи проводяться «зверху донизу»: від стелі до підлоги.

Етапи капітального ремонту

Етап 1. Підготовка до капітального ремонту

Перш ніж приступати до робіт, треба чітко визначитися, що ви хочете отримати. Якщо ви плануєте перенесення газового устаткування, знос стін, облаштування нових отворів, доведеться підготувати робочі креслення, пройти будівельну експертизу і погоджувати проект в житловій інспекції.

Зверніть увагу, що це довгий процес, тому якщо ви хочете отримати дозвіл на перепланування самостійно, краще зробити це заздалегідь. Навіть якщо зміни незначні, до початку робіт треба скласти проект ремонту. У ньому вказують бажане планування, план розміщення комунікацій (проводка, каналізація, водопровід) і технологічного устаткування (сантехніка, лічильники води і газу, кондиціонер, вбудовувані меблі та ін.). Це допоможе зрозуміти об'єм робіт, розпланувати послідовність проведення капітального ремонту в квартирі і визначитися з приблизною сумою.

Етап 2. Демонтаж

Якщо ви мрієте про якісний ремонт, який радуватиме вас довгі роки, то демонтувати краще все (знімається старе оздоблення та усі старі компоненти) несучих стін. Навіть якщо старе оздоблення непогано збереглося, воно може не витримати додаткові пласти матеріалів, і ремонт доведеться незабаром переробляти. На цьому ж етапі виконується знос стін і зміна конфігурації дверних отворів. Серед етапів робіт по капітальному ремонту демонтаж - найбільш шумний і брудний, тому варто заздалегідь попередити сусідів про години проведення ремонтних робіт, потурбуватися про вивезення сміття.

Звертаємо Вашу увагу, що послуги компанії "Вікна-Траст" включають вивезення сміття. Ми самостійно очистимо приміщення від старих оздоблювальних матеріалів і повністю підготуємо його до інших етапів капітального ремонту.

Етап 3. Зведення нових перегородок

У разі, коли передбачено перепланування, наступним кроком є створення перегородок. Вони зводяться з цегли, гіпсокартону, піноблоків, пазогребневых гіпсових плит. Конкретний матеріал підбирається залежно від особливостей приміщення: наприклад, цегляна кладка здатна витримати найвищі навантаження, а листи гіпсокартону дуже легкі та неміцні, тому зазвичай використовуються для створення складних дизайнерських форм.

Етап 4. Проведення комунікацій

Здійснюється заміна електропроводки, робота з водопровідними системами й радіаторами опалювання. Після проведення робіт проводяться випробування: на електричні мережі подається струм, системи опалювання і водопостачання перевіряються на предмет течі, коректність роботи лічильників. Проводиться робота з вентиляцією. Якщо природна вентиляція під час проведення ремонту порушується, фахівці усувають проблему.

Етап 5. Чорнові роботи

Після того, як "найбрудніші" ремонтні роботи завершені, фахівці приступають до оздоблення поверхонь. Стеля і стіни вирівнюються за допомогою штукатурки, формуються стягування, грунтуються стіни, стеля, підлога, заливається цементно-піщана суміш або наливна підлога. Якщо наслідувати правильну послідовність виконання капітального ремонту, то на цьому ж етапі встановлюються нові склопакети та вхідні двері.

Завдяки повністю укомплектованим бригадам, фахівці компанії "Вікна-Траст" мають можливість виконують деякі ремонтні роботи паралельно, що значно скорочує терміни проведення ремонту.

Етап 6. Фінальні роботи

Приступати до них можна після повного висихання матеріалів чорнового оздоблення: так, штукатурці необхідно близько двох тижнів, наливній підлозі - більше 15 днів.

Послідовність робіт по оздобленню визначаються за загальним правилом: спочатку стеля, потім стіни, в останню чергу - підлога. Стелю штукатурять, фарбують, встановлюють плити, встановлюють натяжні або навісні конструкції. Для стін використовують декоративну штукатурку, шпалери, плити і так далі. Підлогові покриття укладаються в останню чергу, по закінченню малярних і плиткових робіт, щоб уникнути бруду і дії вологи. Найбільш складний монтаж паркету і масивної дошки: тільки досвідчені майстри, що знають технології роботи з цими матеріалами, зможуть створити надійне і довговічне покриття.

Завершальні етапи капітального ремонту квартири - установка дверей і меблів, підключення електроустаткування, закріплення плінтусів і карнизів і так далі.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що від кількості виконуваних етапів залежать терміни виконання робіт, а також вартість капітального ремонту.

Капітальний ремонт від компанії "Вікна-Траст" це завжди гарантія якості!