Підвіконня

Компанія «Вікна-Траст» у своїй роботі використовує пластикові або дерев'яні підвіконня виключно передових фірм, таких як Danke, Werzalit; Topalit, Opentek, Kristallit, які не тільки повністю відповідають усім заданим будівельним і технологічним нормам, а також є абсолютними зразками з архітектурної точки зору. Ми представляємо найкращі зразки продукції цього сегмента, які виготовлені за патентованою технологією та відрізняються своїми відмінними властивостями та характеристиками.

Широкий вибір плівок для ламінації (під камінь, дерево та ін.) дозволяє досягти ідеальної гармонії в будь-якому інтер'єрі.

Надійний та стильний елемент віконної конструкції німецької марки Werzalit виготовляється з високоякісної деревини. Його основними характеристиками вважаються висока міцність на вигин, стійкість до механічних пошкоджень. Натуральний продукт відрізняється відмінною термо-, волого-, морозостійкістю та, звичайно ж, екологічною безпекою.

Наші замовники мають можливість вибрати для себе найбільш відповідний екземпляр із представленої в асортименті серії продукції, серед якої:

Werzalit compact (мінімалістичний варіант)

Werzalit exclusive (класичний варіант)

Werzalit system (варіант із нарощеним капіносом).

Підвіконня Серії System відмінно дозволяють приховати електропроводку та кабелі, а також мають безліч варіантів закриття радіаторів опалення. Масивне підвіконня з капіносом від 65 до 140 мм включає велику різноманітність декорів, що допоможе вам створити неповторний інтер'єр.

Werzalit Expona (прямолінійний дизайн)

Це нова серія, представлена в сучасному стильному дизайні. Підвіконня Werzalit Expona розрахований на креативних особистостей, які звикли дивитися на світ лише яскравими кольорами. 

Серія представлена у яскравих фарбах із вишуканими лініями. Фронтальна кромка, як правило, виготовляється в тому ж відтінку, що й вся поверхня, але можливі варіанти реалізації і в контрастних кольорах.

Werzalit by Gentas (мінімалістичний варіант виробництва Туреччини)

Особливість колекції полягає в палітрі, що налічує понад 10 відтінків, які імітують дерев'яний масив своїм візерунком. Як результат – стильне, зовні привабливе підвіконня, яке не потребує додаткових зусиль та витрат на його технічне обслуговування.

Підвіконня Werzalit by Gentas виготовляються на заводі Gentas у Туреччині. Компанія Gentas була створена у 1972 році. А з 1979 року фабрика Gentas Werzalit (за ліцензією фабрики Werzalit Німеччина) успішно розпочала виробництво підвіконь, профілів для внутрішньої та зовнішньої обробки приміщень (фасадні системи, поручні), стільниць, парт, стільців, вуличних лавок тощо.Технологія виробництва мало відрізняється від аналогічних процесів на німецьких заводах. У якості сировини виробник використовує свіжозрубану деревину та полімери, що виступають у ролі сполучних компонентів. Готова конструкція відрізняється монолітністю, що забезпечує їхню міцність та довговічність.

Встановлення підвіконь на вікна та балкон має захищати житло від проникнення всередину холоду, вологи. Саме підвіконня надає додаткову поверхню для зберігання того чи іншого домашнього приладдя, утримання на ньому квітучих рослин та ін. Відповідно, він повинен максимально відповідати вимогам чинних європейських та світових стандартів.

Монтаж підвіконь здійснюється висококваліфікованими спеціалістами компанії «Вікна-Траст» оперативно, у призначений за договором термін. Чудова якість результату гарантована!