Підвіконня

Компанія "Вікна-Траст" у своїй роботі використовує пластикові або дерев'яні підвіконня виключно передових виробників, таких як Danke, Werzalit, а також Топаліт, Опентек, Кристаліт, які не лише повністю відповідають усім заданим будівельним і технологічним нормам, але також є абсолютним зразком з архітектурної точки зору. Ми представляємо кращі зразки продукції цього сегменту, що зроблені за запатентованою технологією і відрізняються своїми відмінними властивостями та характеристиками.

Широкий вибір плівок для ламінації (під камінь, дерево та ін.) дозволяє досягти ідеальної гармонії у будь-якому, навіть у найвишуканішому інтер'єрі.

Надійний і стильний елемент віконної конструкції німецької марки Werzalit робиться з високоякісної деревини. Його основними характеристиками вважаються: висока міцність на вигин, стійкість до механічних ушкоджень. Натуральний продукт відрізняється відмінною термо-, волого-, морозостійкістю і, звичайно ж, екологічною безпекою.

Наші замовники мають можливість вибрати для себе найбільш відповідний екземпляр з представленої в асортименті серії продукції, серед якої:

  • compact (мінімалістський варіант);

  • exclusive (класичний варіант);

  • system (варіант з нарощеним капіносом);

  • expona (прямолінійний дизайн).

Установка підвіконь на вікна і балкон закликана захищати житло від проникнення всередину холоду та вологи. Саме підвіконня надає додаткову поверхню для зберігання того або іншого домашнього приладдя, утримування на ньому квітучих рослин та ін. Саме тому воно повинне максимально відповідати вимогам існуючих європейських і світових стандартів.

Монтаж підвіконь здійснюється висококваліфікованими фахівцями компанії "Вікна-Траст" оперативно, в зазначені в договорі терміни. Чудова якість результату гарантована!