Ремонт покрівлі даху

Компанія "Вікна-Траст" надає послуги капітального ремонту покрівлі - відновлення і зміцнення даху.

Покрівля - це невід'ємний елемент будь-якої будівлі. Від якості її виконання залежить безпека будинку і її мешканців. Але як би професійно не була змонтована покрівля, в якийсь момент їй знадобиться ремонт. Головне - вчасно провести роботи по відновленню даху. Якщо поточний ремонт покрівлі вже не розв'яже проблеми, то доведеться зайнятися серйознішими роботами. В цьому випадку старе покрівельне покриття замінюється на нове - повністю або більша його частина. Також здійснюється ремонт або заміна покрівельної конструкції, зміцнюються або відновлюються ізоляційні шари, водостоки. Проводяться необхідні косметичні роботи для надання свіжішого вигляду відремонтованому даху.

Основними ознаками, що вказують на необхідність проведення ремонту покрівлі будинку, є: протікання, наявність здуття на стелі, відшаровування і тріщини на покрівельних матеріалах, гниття дерев'яних конструкцій, утворення грибка на кроквяній системі, деформація різної міри та інші проблеми, що впливають на захисні і естетичні якості.

Капітальний ремонт покрівлі є покроковою системою і включає наступні етапи:

  • зняття старого покриття;

  • ремонт дерев'яної або металевої конструкції, яка є опорою покрівлі, а при необхідності - її заміна;

  • антисептування і вогнезахисна обробка опорної конструкції;

  • якщо порушена цілісність пароізоляції - відновлення;

  • відновлення теплоізоляції;

  • облаштування покриття;

  • при необхідності - забарвлення покрівлі.

Ремонтні роботи можуть включати посилення або заміну пошкоджених частин покрівлі. Перш ніж почати роботи, необхідно врахувати наступні чинники. Покрівельні матеріали відрізняються технічними і експлуатаційними характеристиками, тому підбирати засоби для робіт необхідно з урахуванням використовуваного покриття. Також важливо брати до уваги погодний чинник - фахівці рекомендують проводити покрівельні роботи в суху досить теплу погоду. Виключення складає терміновий ремонт покрівлі при протіканні та в інших екстрених випадках.

Покрівля з м'яких матеріалів

Сьогодні поширені недорогі матеріали (толь, руберойд, гідроізол, стеклоізол), покрівля з яких прекрасно виконує свої функції впродовж декількох років, а потім лагодити покрівлю потрібно кожні 2-3 роки. Це відноситься і до мембранних покрівель, незважаючи на їх високу міцність.

Покрівля металева

Металеві покрівлі відрізняються більш високою міцністю в порівнянні з бітумними матеріалами, проте атмосферні явища і перепади температур впливають негативно і на них. Наприклад, на оцинкованій покрівлі може з'явитися іржа, на алюмінієвій покрівлі - розійтися шви.

При капітальному ремонті металевої покрівлі очищують від іржі невеликі дефекти й тріщини, запаюють їх. Якщо ушкодженню піддалося більше 30% поверхні - доцільно замінити покриття повністю, це не лише дасть кращий результат, але і заощадить кошти: в цьому випадку заміна покриття обійдеться дешевше, ніж ремонт вашого даху.

Плануючи ремонт, не зайвим буде заздалегідь прорахувати його вартість, яка складається з вартості лагодження вашої старої покрівлі або монтажу нової і вартості матеріалів, використовуваних при роботах.

У будь-якому разі, упорядковувати покрівлю повинні професіонали, які забезпечать надійний і якісний монтаж покрівлі. Компанія "Вікна-Траст" пропонує послуги з корекції та повного ремонту житлових і промислових будівель з найрізноманітніших матеріалів. Наші фахівці мають великий практичний досвід проведення покрівельних робіт. Ми однаково оперативно і якісно виконаємо корекцію покрівлі з м'якої черепиці, профлиста і будь-якого іншого матеріалу. Форма і розмір даху також не має значення.

У компанії "Вікна-Траст" працюють висококваліфіковані фахівці, що мають багаторічний успішний досвід точкового і капітального ремонту м'якої (рулонної), спрямованої, скатної, плоскої покрівлі на об'єктах різного призначення. Будь-які роботи ми проводимо з дотриманням усіх необхідних технологічних вимог і вчасно.

Залежно від індивідуальних особливостей конкретного об'єкта, перелік робіт може бути змінений.