Проектування приватних будинків і котеджів

Головна мета компанії "Вікна-Траст" створення комфортного будинку Вашої мрії.

Проектування будинку - найперший етап будівництва будинку або котеджу, що дозволяє врахувати увесь комплекс вимог і побажань замовника ще до початку робіт. На етапі проектування наші фахівці: визначають концепцію, розробляють оптимальне планування, підбирають будівельні матеріали, погоджують дизайн інтер'єрів, а також виконують ряд інших робіт, спрямованих на дотримання технічних норм будівництва і задоволення побажань замовника.

Звертаємо Вашу увагу на те, що проектуванням будинків повинні займатися виключно висококваліфіковані фахівці, що розуміють специфіку завдання і реалізації складних проектів, що мають практичний досвід.

На сьогодні існує досить велика кількість типових проектів будинків і котеджів, які відрізняються нижчою ціновою політикою, ніж індивідуальні проекти. При виборі одного з таких варіантів ключовою є можливість підібрати проект з урахуванням функціональних і дизайнерських переваг з мінімальною витратою часу.

Проте, хочемо звернути Вашу увагу на наступне. Типові проекти в тому або іншому ступені є універсальними (без урахування усіх тонкощів і нюансів, а також потреб кожного конкретного замовника), що досить часто може призводити до необхідності заміни параметрів площі і ряду функціональних елементів будинку під потреби конкретного клієнта. Індивідуальний же проект дозволяє ще на стадії розробки врахувати усі нюанси, створивши будинок "мрії" саме для Вас.

На етапі проектування також робиться і проектування системи будинку. Відбуватися узгодження розміщення кухні, санвузлів, дитячої кімнати і вітальні, а також усіх інших приміщень на будь-якій зручній для замовника площі, що поза сумнівом підвищує комфорт проживання.

За узгодженням із замовником його майбутній будинок може бути розроблений в одному з наступних стилів: класичний, грецький, англійський, романський, готичний, кантрі, мінімалізм, авангард, модерн і багато іншого.