Розумний дім

Майбутнє вже сьогодні.

Технології не стоять на місці і вже сьогодні Розумний Дім, в якому за всі функції життєдіяльності відповідають комп'ютери, стає реальністю. Якщо раніше це могло бути вигадкою фантастів і описувалося тільки в книгах і демонструвалися в рамках кіно, то сьогодні це вже реальність.

Що це таке і як працює, знають не всі. Якщо коротко, це не що інше, як автоматизація систем побуту, а саме: комфорт, функціональність, і енергоефективність.

Розумний Дім здатний підлаштовуватися під господаря і його звички. Коли всі заснули, він дбайливо вимкне світло, невикористовувані електроприлади будуть відключені, двері будуть зачинені, а ділянку поставлено під охорону, система клімат-контролю переведена в економічний режим. Уранці ж приміщення буде підігріте до комфортної температури та зварена запашна кава, а також Розумний будинок простежить за безпекою Ваших дітей. Різноманітні датчики проти витоку газу, затоплення сусідів, приходу злодюжок і просто руху - це і є стандартна система розумного будинку. І все? Звичайно ж ні! У такому будинку не буває занадто темно або занадто жарко.

Як відбувається управління Розумним Будинком і чим він може керувати?

Управління всіма побутовими приладами та інженерними системами здійснюється за допомогою універсальної панелі дистанційного керування, розташованої на комп'ютері або телефоні. На екрані панелі відображаються всі пристрої, підключені до системи Розумний Дім кожним з яких, Ви можете управляти. Одним дотиком до екрана Ви з легкістю: ввімкнете або вимкнете світло, музику або кондиціонер.

Що ж ще може Розумний Дім?

Ви можете створювати сценарії з урахуванням Ваших уподобань. Наприклад, налаштувати управління таким чином, щоб одна кнопка закривала штори, вимикала світло і музику, замикала двері і назвати цей сценарій - «Сон». Таких сценаріїв може бути безліч і всі вони будуть вмикатися/вимикатися натисненням однієї кнопки.

Розумний будинок повністю управляє освітленням, у такому випадку одним натисненням кнопки на панелі управління, Ви включаєте певний сценарій освітлення. Наприклад, «Романтична вечеря», «Домашній кінотеатр», «Вечірка», ін.

Налаштувавши ландшафтне освітлення, Ви зможете створити по-справжньому казкову атмосферу вечора у себе у дворі або в саду. Підсвічування клумб, окремих дерев, садових доріжок, басейну та архітектурних елементів будинку, зробить незабутніми вечірні прогулянки по заміській ділянці.

Розумний Дім забезпечує безпеку Вашої оселі, як від аварій всередині будинку, так і від зовнішнього проникнення. До дверей і вікон підключаються датчики відкриття, а в кімнатах встановлюються камери і датчики руху. Окремо встановлюються датчики витоку газу і протікання води. При спрацьовуванні вони перекривають захисні клапани, і Ваш будинок залишається цілим і неушкодженим.

Управління та контроль за літніми людьми і дітьми, а також домашніми вихованцями. Багато хто вважає, що система Розумний Дім створена лише для спрощення життя, але це не так. Вона ще й доглядає за тими, хто не може подбати про себе сам. Система передбачає відеоспостереження за дітьми (відео- та радіоняня), обмеження доступу в певні приміщення, датчики фізичного стану та активності. За допомогою камер відеоспостереження Ви завжди зможете проконтролювати як доглядають за Вашою близькою людиною, будь то дитина або літні родичі.

Для домашніх вихованців система управляє автоматичними годівницями, поїлками та навіть іграшками.

У Вашій оселі завжди підтримується комфортний мікроклімат. Що це означає? У будинку завжди буде свіже повітря. Комфортна температура і оптимальна вологість, адже в потрібний час включається провітрювання. У разі тривалої відсутності господарів, Розумний Дім переведе опалення в економний режим і буде з нетерпінням чекати вашого повернення економлячи ресурси.

Система мультирум - дозволяє слухати музику в будь-якій кімнаті, без додаткової установки аудіосистем у кожній з них. Примітно, що в кожній окремій кімнаті може звучати різна музика. Управління всією системою мультирум відбувається аналогічно з іншими системами, за допомогою планшета або телефону.

Система Розумний Дім забезпечує і догляд за садом (стежить за вологістю ґрунту і забезпечує полив, не даючи засохнути рослинам). Для кожної зони обирається відповідний режим поливу, а в разі необхідності - полив по годинах, Розумний Дім зробить і це. Таким чином догляд за Вашим садом може бути повністю автоматичним і абсолютно не вимагати Вашої участі.

Створіть Розумний Дім своєї мрії.

Представлені вище сценарії розумного будинку - лише мала частка усіх можливостей, якими він володіє.

Головна мета системи - створення максимально безпечного й комфортного для життя будинку. Наша місія створити будинок, який стане продовженням свого господаря та його бажань.