Засклення балконів, квартир, будинків

Захоплюватися досконалістю природи, споглядати унікальну красу світанку, спостерігати за мінливістю погоди, не виходячи з дому, нам допомагають вікна. Металопластикові, алюмінієві, дерев'яні, ці світлопрозорі конструкції являють собою тонку грань між людиною і зовнішнім світом. Саме від них багато в чому залежить наш рівень сприйняття навколишнього простору. Саме вони вважаються запорукою бездоганного облаштування додаткової площі житла, будь це балкон або лоджія. Скління, будучи важливою частиною будь-якого ремонтного процесу (поряд зі зварюванням, обшивкою), заслуговує на особливу увагу з боку будівельників-монтажників.

Бажаєте якісно облаштувати свій балкон? Засклити, провести інші необхідні роботи з його реконструкції або будівництва з нуля? Досвідчена бригада висококваліфікованих фахівців компанії «Вікна-Траст» на професійному рівні виконує будь-які завдання, що стосуються ремонту зазначеного приміщення. Зокрема, установку віконних конструкцій наша компанія здійснює з застосуванням виключно сучасного високотехнологічного обладнання, матеріалів, при точному дотриманні новітніх технологій, стандартів, з використанням напрацьованої роками майстерності.

Як результат, добротні, функціональні, виготовлені точно за розмірами, що володіють чудовими естетичними характеристиками, наші балконні рами:

  • надійно захищають приміщення від негативних атмосферних явищ;

  • забезпечують відмінну теплоізоляцію;

  • гарантують повне виключення попадання шуму, пилу ззовні;

  • сприяють створенню максимального рівня комфорту, ідеального мікроклімату.

Холодне скління балконів

Передбачає установку недорогого алюмінієвого профілю, одинарного скла. Основною метою є захист огородженого простору від дощу, снігу, пилу, але не більше того.

Тепле скління балконів

Оптимальним рішенням в такому випадку є використання склопакета з профілю ПВХ, що володіє відмінними термоізоляційними, а також експлуатаційними властивостями.

Французьке скління балкона

Модна тенденція облаштування зазначеної архітектурної будови має масу переваг у порівнянні з традиційними видами.

Індивідуальний підхід, найкоротші терміни виконання, прийнятні ціни гарантуються. З будь-якими питаннями звертайтеся до наших менеджерів по телефону або за допомогою електронної пошти.

З профілями Rehau можна ознайомитися за посиланням.