Зварювальні роботи

Зварювальні роботи вважаються невід'ємною частиною більшості ремонтно-будівельних робіт, які пов'язані з благоустроєм балконних приміщень. Необхідність у зварюванні виникає в цілому ряді випадків, починаючи від роботи з металоконструкціями для виносного скління, закінчуючи установкою парапетів для огорожі зазначених споруд.

Компанія «Вікна-Траст» пропонує послуги досвідчених, висококваліфікованих зварювальників для виконання ідеального ремонту балкона, з урахуванням певної стадії його облаштування. Серед етапів реконструкції/будівництва в обов'язковому порядку вимагають проведення зварювальних робіт, таких як:

  • Винос балкона по підвіконню

Для даного процесу ми застосовуємо один з найбільш оптимальних варіантів.

Наварювання зварної металевої конструкції по всьому периметру парапету або облаштування парапету шляхом з'єднання зовнішнього і внутрішнього ряду огороджень за допомогою металевих швелерів.

  • Розширення балкона по основі

На даному етапі ми здійснюємо зварювання металевого каркаса з виносом на всі боки і перенесенням його ваги на несучу стіну будівлі. При необхідності посилюємо арматуру.

  • Монтаж даху на балконі

Дах на балкон (модульний, каркасний або рамковий), як правило, встановлюється у розташованих на верхніх поверхах квартирах.

  • Заміна, посилення перил балкона

Найчастіше наявна огорожа на балконі лише зміцнюється за допомогою зварювання. Комплексна реконструкція поручнів проводиться в разі повного виходу з ладу старих конструкцій, які стають небезпечними при їх експлуатації.

  • Установка кованих решіток, перил

Такі елементи, як ковані перила на балкон найчастіше встановлюються на французьких балконах, надаючи подібним конструкціям певну тематичну спрямованість, естетичну завершеність.

  • Прибудова балконних конструкцій з нуля

Зазначений вид робіт здійснюється будівельниками-монтажниками нашої компанії поетапно. Так чи інакше, установка металоконструкції із застосуванням зварювання є необхідним першочерговим кроком даного процесу.

Висококласні фахівці компанії «Вікна-Траст» гарантують найвищу якість виконання зварювальних робіт будь-якого рівня складності в максимально стислі терміни. З усіх питань телефонуйте за вказаними на сайті телефонами або особисто відвідайте наш офіс у зручний для вас час.