Індивідуальні проекти

Індивідуальне проектування будинку - це завжди незвично і унікально. Унікальність передусім полягає в тому, що вони абсолютно різні і не схожі один на одний. Будь-який проект розпочинається з дзвінка замовника і закінчується укладенням договору. В процесі спілкування із замовником йде узгодження технічного завдання і термінів виконання роботи.

Компанія "Вікна-Траст" пропонує своїм клієнтам вигідні умови проектування будинків, котеджів, особняків і інших об'єктів житлової нерухомості.

Розробкою проекту будинку завжди займається команда висококласних проектувальників, відповідно до чинних технічних норм і з урахуванням ваших індивідуальних побажань.

В результаті замовник отримує готовий для будівництва проект будинку або котеджу з повним пакетом необхідної документації, після чого можна приступати безпосередньо до будівництва.

Процес розробки включає:

  • повну консультацію із замовником, в ході якої обмовляються і визначаються вимоги і побажання по реалізації проекту;

  • створення ескізного проекту будинку, з опрацюванням конструкції, усіх зовнішніх і внутрішніх елементі: планування, технологія будівництва, резерви, фасади і так далі;

  • виконання проекту в один або два етапи. Кількість етапів прямо залежить від складності конструкції будинку і обраної технології будівництва. У проекті опрацьовується все, навіть найдрібніші деталі і специфікації витрати необхідних матеріалів, з деталізацією їх властивостей і характеристик;

  • складання повного кошторису на будівництво.

Залежно від особливостей проекту, перелік робіт, що проводяться, може відрізнятися.