Косметичний ремонт

Косметичний ремонт передбачає роботи лише в частині заміни оздоблювальних покриттів стін, підлоги або стелі без необхідності внесення будь-яких змін до інженерних систем у приміщенні квартири, або зміни її конструктивних елементів.

Як правило, до косметичного ремонту прийнято відносити: демонтаж існуючого оздоблення, часткове вирівнювання поверхонь, шпаклівка, фарбування, клеєння шпалер і укладання нового підлогового покриття. На відміну від капітального, косметичний ремонт пов'язаний з меншими витратами та термінами виконання робіт. У більшості випадків такий ремонт не вимагає узгоджень з органами житлової інспекції.

Якщо Ви мрієте, щоб квартира стала затишнішою і комфортнішою, але при цьому не бажаєте витрачати багато грошей на ремонт, компанія "Вікна-Траст" підготувала для Вас ідеальне рішення. Наші майстри з високою кваліфікацією і великим досвідом роботи виконають косметичний ремонт, який дозволить освіжити інтер'єр, усунути недоліки оздоблення і знову повернути привабливий зовнішній вигляд Вашому будинку.

Що є косметичним ремонтом?

Складність і трудомісткість косметичного ремонту залежать від початкового стану приміщення, якості попередніх будівельних робіт, особливостей використання тих або інших оздоблювальних матеріалів. В цілому, косметичний ремонт може включати:

  • очищення поверхні стін і стель від старого оздоблення;

  • заміну або ремонт різних підлогових покриттів;

  • шпаклівку і шліфування стін, стель;

  • обклеювання стін шпалерами;

  • фарбування стін, стель, радіаторів, стояків опалювання;

  • заміну або реставрацію дверей і вікон;

  • скління, обробку балкона;

  • часткову заміну електропроводки, установку розеток і вимикачів;

  • ремонт або заміну сантехніки, плиткові роботи.

Найвища якість проведення усіх видів ремонтних робіт і точне наслідування термінів і вимог замовників дозволили нам завоювати репутацію надійного і відповідального виконавця. У штаті компанії "Вікна-Траст" - досвідчені оздоблювальники, штукатури, малярі, електрики, сантехніки та виконроби.

Комплексний підхід до проведення робіт дозволяє нам звільнити клієнтів від будь-яких турбот, пов'язаних з ремонтом. Так, за бажанням замовника ми візьмемо на себе закупівлю і транспортування будматеріалів, вивезення сміття, прибирання приміщення.

У роботі ми чітко дотримуємося сучасних європейських стандартів якості, застосовуємо новітні будівельні технології і використовуємо найсучасніші стінні і оздоблювальні матеріали.