Алюмінієве засклення (алюмінієві вікна, двері, фасади)

Спочатку вважалося, що вироби з такого матеріалу як алюміній використовуються виключно в нежитлових приміщеннях (торгові центри, офісні приміщення, різні об'єкти комерційної нерухомості). Проте сучасні технології виробництва, а також висока надійність, довговічність і простота догляду дозволяють монтувати конструкції з алюмінію у будь-яких приміщеннях, у тому числі як житлових, так і частково житлових (квартирах, приватних будинках, котеджах, балконах, терасах і лоджіях).

Алюмінієві конструкції (вікна, двері, фасади) досить легкі, не вимагають армування, проте в той же час міцні.

Переваги конструкцій з алюмінію:

  • Різноманітність форм. Оскільки метал відмінно піддається обробці з нього можна робити профілі практично будь-якої форми.

  • Привабливий зовнішній вигляд. Навіть звичайний алюміній виглядає стильно і лаконічно. Для досягнення гармонії в самому креативному дизайні представлені пофарбовані моделі.

  • Можливість формування "теплих" і "холодних" систем. У першому випадку між двома металевими елементами використовується спеціальне термічне прокладення, що створює тепловий бар'єр. У другому - це однокамерне вікно, що встановлюється у нежитлових приміщеннях (на балконі, лоджії, терасі та ін.).

  • Легкість і простота у догляді. Конструкції з алюмінію не потребують спеціального догляду. Їх достатньо мити у міру забруднення звичайним миючими засобами або простою водою.

Види алюмінієвого скління

Алюмінієві конструкції можуть мати різні функціональні характеристики, такі як "холодний" або "теплий" алюмінієвий профіль.

Холодний алюмінієвий профіль не має утеплюючих властивостей. Навіть при якісному утепленні стін, стелі та підлоги балкона/лоджії в зимову пору року в приміщенні все одно буде холодно і незатишно. Таке оформлення, в першу чергу, спрямоване на захист від дощів, снігопадів, вітрів і інших негативних чинників. Тому найчастіше "холодні" алюмінієві профілі використовуються для оснащення промислових/нежитлових приміщень, в яких комфортна температура не дуже важлива.

Теплий алюмінієвий профіль. Такі конструкції оснащуються утеплюючими вставками в комбінації з товстими склопакетами. Такого виду скління має хороші теплоізолюючі властивості. Подібні алюмінієві профілі можуть мати три або п'ять повітряних камер. Саме від кількості цих деталей залежить якість самого скління. Також в конструкціях присутні гумові ущільнювачі і прокладки, що підвищують рівень герметизації.