Ремонт квартир/котеджів під ключ

Ремонт "під ключ" передусім визначає не зміст робіт, а міру їх виконання одним підрядником. Ремонт квартир/котеджів "під ключ" від компанії "Вікна-Траст" - це оптимальне рішення для власників як міської, так і заміської нерухомості без пошуку декількох підрядників що бажають отримати комплексні послуги від професіоналів з можливістю негайно приступити до експлуатації приміщення після закінчення ремонту.

Від моменту прийому замовлення і до повної здачі об'єкту компанія "Вікна-Траст" бере на себе максимум зобов'язань по організації та проведенню робіт, що своєю чергою дозволяє виконати заплановані роботи в мінімальний відрізок часу з високою ефективністю.

Основні етапи робіт:

Розробка дизайн проєкту квартири/котеджу

Компанія "Вікна-Траст" надає послуги з авторського дизайну інтер'єру. Завдяки професіоналізму наших інженерів, архітекторів, техніків, будівельників і монтажників, які комплексно підходять до проєктування житлового або офісного інтер'єру, а також дотримання кожного етапу архітектурного проєктування ми з впевненістю можемо гарантувати відмінний результат при розробці проєкту.

На етапі розробки проєкту складається деталізований кошторис, що враховує вартість матеріалів і самих робіт під ключ. Також узгоджуються терміни виконання усіх етапів проєкту.

Демонтаж і встановлення перегородок

Якщо ви мрієте про якісний ремонт, який радуватиме вас довгі роки, то демонтувати краще все (знімається старе оздоблення та усі старі компоненти) до капітальних стін. Навіть якщо старе оздоблення непогано збереглося, воно може не витримати додаткові пласти матеріалів, і ремонт доведеться незабаром переробляти. На цьому ж етапі виконується знос стін і зміна конфігурації дверних отворів. Серед етапів робіт по капітальному ремонту демонтаж - найбіль шумний і брудний, тому варто заздалегідь попередити сусідів про години проведення ремонтних робіт, потурбується про вивезення сміття.

Звертаємо Вашу увагу, що послуги компанії "Окна-Траст" включають вивезення сміття. Ми самостійно очистимо приміщення від старих оздоблювальних матеріалів і повністю підготуємо його до інших етапів ремонту.

У разі, коли передбачено перепланування, наступним кроком є створення перегородок. Вони зводяться з цегли, гіпсокартону, піноблоків, пазогребневих гіпсових плит. Конкретний матеріал підбирається залежно від особливостей приміщення : наприклад, цегляна кладка здатна витримати найвищі навантаження, а листи гіпсокартону дуже легкі та неміцні, тому зазвичай використовуються для створення складних дизайнерських форм.

Придбання і доставка будматеріалів

Купівля і доставка будматеріалів на об'єкт відбувається по заздалегідь погодженому кошторису. Також фахівці привозять необхідний інструмент.

Чорнові роботи

Після того, як "найбрудніші" ремонтні роботи завершені, фахівці приступають до обробки поверхонь. Стеля і стіни вирівнюються за допомогою штукатурки, формуються стягування, грунтуються стіни, стеля, підлога, заливається цементно-піщана суміш або наливна підлога. Якщо наслідувати правильну послідовність виконання ремонту, то на цьому ж етапі встановлюються нові склопакети та вхідні двері.

Завдяки повністю укомплектованим бригадам, фахівці компанії "Вікна-Траст" мають можливість виконують деякі ремонтні роботи паралельно, що значно скорочує терміни проведення ремонту.

Монтажні роботи

На цьому етапі встановлюються підвіконня, радіатори опалювання, міжкімнатні двері, а також інші конструкції (залежить від первинного дизайн проєкту).

Чистове оздоблення

Приступати до нього можна після повного висихання матеріалів чорнового оздоблення: так, штукатурці необхідно близько двох тижнів, наливній підлозі - більше 15 днів.

Послідовність робіт по оздобленню визначається за загальним правилом: спочатку стеля, потім стіни, в останню чергу - підлога. Стелю штукатурять, фарбують, встановлюють плити, встановлюють натяжні або навісні конструкції. Для стін використовують декоративну штукатурку, шпалери, плити і так далі. Підлогові покриття укладаються в останню чергу, по закінченню малярних і плиткових робіт, щоб уникнути бруду і дії вологи. Найбільш складний монтаж паркету і масивної дошки: тільки досвідчені майстри, що знають технології роботи з цими матеріалами, зможуть створити надійне і довговічне покриття.

Установка побутової техніки та меблів

Завершальним етапом ремонту є установка меблів і побутової техніки (складання і монтаж кухонь, шаф-купе, передпокоїв, спалень і так далі), підключення електроустаткування; підключення до водопостачання і каналізації раковин, ванної, душової кабіни, туалету.

Залежно від індивідуальних особливостей кожного проєкту, етапи реалізації і перелік послуг, що надаються, можуть мінятися.