Ремонт квартир/котеджів під ключ

Ремонт "під ключ" передусім визначає не зміст робіт, а міру їх виконання одним підрядником. Ремонт квартир/котеджів "під ключ" від компанії "Вікна-Траст" - це оптимальне рішення для власників як міської, так і заміської нерухомості без пошуку декількох підрядників що бажають отримати комплексні послуги від професіоналів з можливістю негайно приступити до експлуатації приміщення після закінчення ремонту.

Від моменту прийому замовлення і до повної здачі об'єкту компанія "Вікна-Траст" бере на себе максимум зобов'язань по організації і проведенню робіт, що у свою чергу дозволяє виконати заплановані роботи в мінімальний відрізок часу з високою ефективністю.

Основні етапи робіт:

  • Розробка дизайн проекту квартири/котеджу

Компанія "Вікна-Траст" надає послуги з авторського дизайну інтер'єру. Завдяки професіоналізму наших інженерів, архітекторів, техніків, будівельників і монтажників, які комплексно підходять до проектування житлового або офісного інтер'єру, а також дотримання кожного етапу архітектурного проектування ми з впевненістю можемо гарантувати відмінний результат при розробці проекту.

На етапі розробки проекту складається деталізований кошторис, що враховує вартість матеріалів і самих робіт під ключ. Також узгоджуються терміни виконання усіх етапів проекту.

  • Демонтаж і встановлення перегородок

Якщо ви мрієте про якісний ремонт, який радуватиме вас довгі роки, то демонтувати краще все (забирається стара обробка і усі старі компоненти) до капітальних стін. Навіть якщо стара обробка непогано зберіглася, вона може не витримати додаткові пласти матеріалів, і ремонт доведеться незабаром переробляти. На цьому ж етапі виконується знос стін і зміна конфігурації дверних отворів. Серед етапів робіт по капітальному ремонту демонтаж - самий шумний і брудний, тому варто заздалегідь попередити сусідів про годинник проведення ремонтних робіт, потурбується про вивезення сміття.

Звертаємо Вашу увагу, що послуги компанії "Окна-Траст" включають вивезення сміття. Ми самостійно очистимо приміщення від старих обробних матеріалів і повністю підготуємо його до інших етапів ремонту.

У разі, коли передбачено перепланування, наступним кроком є створення перегородок. Вони зводяться з цеглини, гіпсокартону, піноблоків, пазогребневых гіпсових плит. Конкретний матеріал підбирається залежно від особливостей приміщення : наприклад, цегляна кладка здатна витримати найвищі навантаження, а листи гіпсокартону дуже легкі і неміцні, тому зазвичай використовуються для створення складних дизайнерських форм.

  • Придбання і доставка будматеріалів.

Купівля і доставка будматеріалів на об'єкт відбувається по заздалегідь погодженому кошторису. Також фахівці привозять необхідний інструмент.

  • Чорнові роботи

Після того, як "найбрудніші" ремонтні роботи завершені, фахівці приступають до обробки поверхонь. Стеля і стіни вирівнюються за допомогою штукатурки, формуються стягування, грунтуються стіни, стеля, підлога, заливається цементно-піщана суміш або наливна підлога. Якщо наслідувати правильну послідовність виконання ремонту, то на цьому ж етапі встановлюються нові склопакети і вхідні двері.

Завдяки повністю укомплектованим бригадам, фахівці компанії "Окна-Траст" мають можливість виконують деякі ремонтні роботи паралельно, що значно скорочує терміни проведення ремонту.

  • Монтажні роботи. 

На цьому етапі встановлюються підвіконня, радіатори опалювання, міжкімнатні двері, а також інші конструкції (залежить від первинного дизайн проекту).

  • Чистова обробка

Приступати до них можна після повного висихання матеріалів чорнової обробки: так, штукатурці необхідно близько двох тижнів, наливній підлозі - більше 15 днів.

Послідовність робіт по обробці визначаються за загальним правилом: спочатку стеля, потім стіни, в останню чергу - підлога. Стелю штукатурять, фарбують, встановлюють плити, встановлюють натяжні або навісні конструкції. Для стін використовують декоративну штукатурку, шпалери, плити і так далі. Підлогові покриття укладаються в останню чергу, по закінченню малярних і плиткових робіт, щоб уникнути бруду і дії вологи. Найбільш складений монтаж паркету і масивної дошки: тільки досвідчені майстри, що знають технології роботи з цими матеріалами, зможуть створити надійне і довговічне покриття.

  • Установка побутової техніки і меблів.

Завершальним етапом ремонту є установка меблів і побутової техніки (складання і монтаж кухонь, шаф-купе, передпокоїв, спалень і так далі), підключення електроустаткування; підключення до водопостачання і каналізації раковин, ванної, душової кабіни, туалету.

Залежно від індивідуальних особливостей кожного проекту, етапи реалізації і перелік послуг, що надаються, можуть мінятися.