Москітні системи

Розсувні сітки плісе на двері в приватному будинку.

Найбільш раціонально використовувати москітні сітки плісе на великі двері.

Установка москітної сітки на дверний отвір: по периметру всього отвору укладається компактний короб, всередині якого напрямні профілі. Пористе полотно сітки закріплюється в профілях, воно вироблене з гофрованої структурою, що забезпечує рівні маленькі складки, в які сітка складається. Виходячи з розмірів отвору, а також від бажання замовника, всю конструкцію можна зробити однією стулкою, а можна розбити на дві. В останньому випадку, сітка буде трохи нагадувати розсувні двері.

Якщо виготовляти 2 стулки, то по центру планки максимально прилягають один до одного, виключаючи утворення щілини. Коли ж ці планки розсуваються до межі, сітка так компактно складається в короб, що практично непомітна.

Тільки уявіть: перед входом в будинок, встановити стаціонарну сітку - не варіант, так як це обмежує рух в будинок. Вибрати сітку роллетного типу - буде незручно при кожній необхідності підіймати і опускати всю конструкцію. І якщо в сім'ї є діти, то вони просто не зможуть підняти сітку до потрібного рівня.

Встановлюючи москітну сітку плісе, на думку фахівців, ви отримуєте прекрасну можливість регулювати її відкривання в залежності від потреб: якщо потрібно пройти одній людині - сітка відчиняється приблизно на пів метра, а якщо ж потрібно пропустити багато гостей або пронести щось великогабаритне - можна відчинили сітку на всю довжину. Сітка переміщається по напрямних легко і безшумно, навіть дитина зможе запросто відкрити собі прохід.